Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptopot szeretnék venni. Egy...

Laptopot szeretnék venni. Egy apple megéri?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy gépem, amit alig használok, és helyette egy laptopot szeretnék. az hordozható, és ha kell valami, onnan meg lehet nézni stb..

Speciel egy apple laptopot néztem ki (kb. 350E ft.), de nem tudom, hogy megéri- e az árát. iPhone-m van, szóval magával az Apple márkával meg vagyok elégedve, csak nem tudom, hogy alaptopot megéri-e.

Sokan próbálnak lebeszélni, mert nem éri meg a pénzét meg ilyenek, de nem azt akarom, hogy két hónap után, egy kis notebookot az ablakon dobjak ki, mert nem jó...

Vagy ha van más ötlet laptopok terén szívesen várom..nagyon hálás lennék.

Köszönöm.



2013. márc. 25. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó gépek, de itthon nagyon túlárazottak. Ugyanabból az összegből lényegesen jobb gépet kapsz, ha más márkákat is nézel! (pl Dell, Toshiba, HP, stb)
2013. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Meg lehet azt venni jóval olcsóbban is, csak nem az apple-től kell rendelni. Vannak üzletek ahol olcsóbb a neten is találni olcsóbban új gépeket.


Az én egyik gépem már lassan 6 éves lesz, azon kívül, hogy a repedős külső házas szériából van, nincs vele gondom.


Egy új akku kellene bele. Napi átlagban 6-8 órát tuti használva volt az elmúlt 6 évben és a mai napig tökéletesen működik.

Most öcsém használja.

2013. márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs direkt Apple rendszerre szükséged, nem éri meg. Ugyanúgy elromolhat, a szervizek sem valami profik, nem is kiemelkedő a teljesítménye, csak a többi alma cuccoddal tud sokkal jobban együttműködni, mint mondjuk egy Dell.
2013. márc. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Halasi Benedek válasza:

azt mondják nagyon kompakt.

ez elég szívás mert ha eldugottabb alkatrészt akarsz cserélni kb. dobhatodod ki.

mellesleg tudsz venni 350e-ből egy megbízhatóbb dell toshiba hp laptopot

2013. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. :)
2013. márc. 31. 00:07
 6/6 anonim válasza:
Teljesen megéria az apple, az apple gépeinél nincsenek perfectebb gépek. Nekem is van, eddig nem volt vele semmi bajom, az akksi is elég jól bírja. Am meg a mostani laptopoknak a 90 százaléka integrálva van szóval az alkatrész csere nagyon macera szinte az összes laptopnál.... Inkább most vegyél egy erősebb apple gépet h később ne keljen fejleszteni pl a RAMot...
2013. júl. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!