Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Navigon GPS hangjait az autó...

Navigon GPS hangjait az autó hangszórójára megoldható?

Figyelt kérdés
teszem azt berakok egy filmet esetleg koncertvideót és az autó hangszóróin szeretném hallani az lehetséges?
2013. márc. 21. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha van benne fm transmitter.
2013. márc. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Osynho ***** válasza:
Vagy, ha van aux bemenet a fejen, akkor egy jack kábellel megoldható.
2013. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Transzmitterem sajna nincs :S Aux bemenetem igen viszont a gpsen semmi nincs a táp bemenetén kivül :S
2013. márc. 21. 15:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor felejtős.
2013. márc. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És egy transmitterrel hogyan lehetne? Láttam már sok helyen de nem igazán értem hogyan működik :-/
2013. márc. 21. 15:13
 6/8 anonim ***** válasza:
A gpsben kéne lenni. :)
2013. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen bocsi félreolvastam :) Navigon 20 Plus-om van de sajnos nem találok benne ilyet :((
2013. márc. 21. 15:22
 8/8 A kérdező kommentje:
Viszont azon gondolkodtam h a töltő/adatkábel része ugy nézki h van ami kis usb belemegy a gpsbe és van egy nagy usb ami a számítógépbe... nomármost ha én azt beledugom a lejátszóba akkor mi történik? :D csak mert usbt (mp3at lehet bele..)
2013. márc. 21. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!