Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom konfogurálni a...

Winny96 kérdése:

Hogyan tudom konfogurálni a TP-link TL-WR740N Router-t? Sosincsen akkor netem.

Figyelt kérdés
Tp-link TL-WR740N Router és DSL-360R modemem van. A régi , de szar routeremet (mely Belkin) mikor használom mindíg rácsatlakozik egyből, de amikor a tp-linket rákötöm a modemre és a gépre, egyszerűen nem bír felcsatlakozni itt egy kép : [link] az első képen a csatlakozás utáni hibaüzenet látható. A második képen , pedig a hibaelhárító által talált hibaüzenet van és nem tudok mit csinálni. A router telepítő CD-jét végig nyomtam, majd a legutolsó pontban is hibát írt ki. Ha valaki sejti mi lehet a probléma, kérem írjon!

2013. márc. 20. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

A szolgáltató felé az azonosítás a routerben van. Nyilván benne van a régiben, az azért tud csatlakozni, de az újban nincs beleírva, írd bele és menni fog.

Így nem tudja a szolgáltató, hogy ki akar csatlakozni, nem is engedi...

2013. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hol kell beleírni, mert csak alapszinten értek az ilyen dolgokhoz...:)
2013. márc. 20. 19:21
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

Eleve hülyeség a számítógéppel tárcsázni, hogy ha routered van. A router feladata hogy azt internetkapcsolatot kiépítse nem a számítógépé. A számítógépen csak annyit kell csinálni hogy a hálózati kártyát dinamikus címkérésűre állítod (ami egyébkén az alapbeállítás). A PPPoE kapcsolatot le kell törölni ilyenkor a Windows -ből mert csak kavarás van vele.

Be kell lépned a routered konfig felületére és szépen mindent beállítani (PPPoE kapcsolat, az internet szolgáltatótól kapott felhasználónév/jelszó, Wi-Fi és titkosítása).

Ez a leírás segíteni fog benne:

[link]

2013. márc. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!