Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ask. Fm-en szeretnék videóvála...

Ask. Fm-en szeretnék videóválaszt adni, de a mikrofon nem működik. A skype működik. Hol kell beállítani hogy ott is engedélyezze? SEGÍTSÉG:$$!

Figyelt kérdés
Laptopom van, és még nem is az hogy rossz márkájú (szerintem elég jó). Beépített kamera és mikrofon is egyben... és régebben is működött, de párnapja már nem...

2013. márc. 5. 15:10
 1/1 anonim válasza:

nekem is ez volt a bajom. aztán én azt csináltam,h ha ment közbe a zene,akkor működött a mikrofon is :)

vagy a másik,h (én pl.exploreren) kipipálod h többször ne kérdezze meg h engedélyezed-e a kamera használatát és amikor pont indítanád a vidóválaszozást kicsit töltődik a gép,akkor gyorsan megnyomod az indítást és van hang :) legalábbis nekem :) remélem érted mert nem tudok jól magyarázni :D

2013. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!