Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja? Sípol egyfojt...

Mi lehet a baja? Sípol egyfojtába hosszam a gép a, íg ki mimcs kapcsolva és nincs kép. Annyi volt hogy kivettem a winyo-t és utánna bekapcsoltam és nem működött.

Figyelt kérdés

#sípol a gép és mimcs kép
2013. márc. 4. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamit kimozdítottál, amit nem kellett volna. Ellenőrizd át a csatlakozókat!
2013. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hosszú folyamatos sípolás azt jelzi, hogy a RAM modul nincs megfelelően csatlakoztatva.
2013. márc. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok, valamiért elküldte :P


Illetve Biostól függően még a videokártya csatlakozása is lehet. Nézd át a RAM-ot és a VGA-t, És azt is, hogy ha van, csatlakoztattad-e a vga tápkábelét.

2013. márc. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden jó átnéztem úgy van minden ahogy kell, de amikor bekapcsolom mégis sípol. Akkor kezdett el sípolni amikor kivettem a winchestert és beraktam utánna elindítottam és onnantólkezdve már kampó. Nem tudommi lehet a baja. Mindent próbáltam.
2013. márc. 5. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!