Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül mostnába egy...

Mennyibe kerül mostnába egy i5-ös macbook pro, ha nem hivatalos boltban/webhelyen rendelünk?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem,mert találtam néhány kecsegtető apróhirdetést.Például az egyik ilyen:early 2011es modell,intel i5,16GB ram,120GB SSD+750GB HDD + intel 3000 500mb + protect case + skin + 8GB-s stick a mountain lionnal rajta.Azt hiszem még nem is volt felbontva a csomagolás..és ami a legérdekesebb: 100 ezer forint. Csak az intel vidikártya zavar...az lenne a kérdés,hogy azért ez elvinne egyszer-egyszer egy counter strikeot vagy ilyen nagyon laza játékokat?


Vagy egy másik ajánlat: Apple MacBook Pro MC371LL modell

(i5,4GB ram,320GB hdd,GT 330M 256MB...150K forintért.Melyik lenne érdemesebb (vidikártyát és ramot figyelembe véve) ha a megszokott netezésen kívül pl egyszerűbb videókat,képeket szerkesztenék,szabadidőbe pedig ritkán egy-két óra counter strike vagy hasonló egyszerű játékok ..?



2013. márc. 1. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Menőzni kell a gép vagy játszani, esetleg munkára?

Szerinted 100-150e-ért valóban kapsz ilyen gépet??

Ne röhögtess kérlek!

2013. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem menőzni kell.Se nem munkára annyira,mert még csak diák vagyok.Le szeretném cserélni a mostani PC-met,mert szinte mindig mozgásban vagyok,nyáron főleg sokat utazok.Szeretek fényképezni és szeretném útközben letölteni a képeket.Meg egyszer-egyszer kisebb házibuliba,farsangra és hasonlókra elhívnak haverok hogy "zenéljek".Kb ilyesmire kell.És nem tudom neked miért annyira hihetetlen (na jó,mondjuk a 100as egy kissé tényleg) de itt felénk használtan lehet ilyen gépet kapni mint a 2. simán 150-180ért..200 fölött pedig jobbat is.
2013. márc. 1. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol van ez a felénk? Mert 1.5-2 éves gépből veszek kettőt is ennyiért, pláne 15"-ost.
2013. márc. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erdélyben lakom.Amúgy az első szerintem.is fake,de a második az nem.Az lenne a kérdés hogy érdemes azt megvenni vagy gyűjtsek egy újabb modellre?
2013. márc. 2. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!