Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Powerpoint előadást hogy...

Powerpoint előadást hogy csináljak hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Előadást kell csinálni valamiről amiről akarunk.Én a Manchester Unitedről akarok.Azt szeretném kérni hogy aki tud az csináljon nekem egyet.Kell benne felsorolás diagram meg ilyesmik max 3 perces legyen és min 8 dia max 12 lehet.Köszönöm

2013. febr. 25. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Valószínű majd más megcsinálja a te munkádat.
2013. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Semmi nehézség nincs abban, amit írsz. Nem írtál kort, de gondolom nem egyetemi szint:) Főleg ha a Manchester United-ről van szó...Kapásból az első dia elmegy a címmel, az utolsó pedig a "Köszönöm a figyelmet" felirattal. A neten találni egy csomó képet, videót, weboldalt a csapatról. Akár még hanganyagot is. Fél óra alatt össze lehet ollózni. És ha ügyesen játszol az időzítéssel, simán beleférsz a 3 percbe. Hajrá. És Glory MU!!!
2013. febr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Melyik része nem megy, Kérdező? A formai, vagy a tartalmi? Mivel a diaszám sok a prezentáció időtartamához képest (nekünk 7 diánk lehetett a max.12 perces szakdolgozat védéshez), így nem kell be-ki úszkálásokkal variálni. Első dia a prezentáció címe, utolsó meg a Köszönöm a figyelmet! Közte meg tételesen felsorolod a dolgokat. Valami odaillő hátteret válassz, de rakhatsz be képet is, csak vigyázz, hogy jól olvasható legyen a szöveg! Ha kivetítitek, akkor arra is vigyázz, hogy a projektor nem tud annyi színt keverni, mint a monitor, így kivetítve teljesen máshogy nézhet ki. Betűméretre is figyelj, hogy biztosan olvasható legyen. A cím (és az utolsó dia) lehet 32-36-os betűméret (ha nem raksz képet, nagyobb is. A köztes diákon meg 24-28-as, attól függően, mennyi a dián a szöveg. Nem bonyolult, nyugi, menni fog! :)
2013. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne várd, hogy más megcsinálja helyetted. Nekünk 45 perc alatt kellett megcsinálnunk egy 13 diás előadást.. Az első és az utolsó ezekkel ment el, amit fentebb írtak. Nem kicsit voltunk idegbajosak, de sikerült! A legtöbb azzal fog elmenni, hogy berakj pár effektet, hátteret, ilyesmit! Ja, én már jó sokat csináltam.. Az első az autók történelméről, a második a BMW-ről, a harmadik a mobiltelefonok történelméről és a leghíresebb telefonokról szólt (kb. 20-25 dia teleírva, ha jól emlékszem..) a negyedik a számítógépek történetéről, az ötödik a Mercedes-Benzről, a hatodik Steve Jobs-ról és a munkásságáról és persze az Apple-ről (ezt a halála emlékre csináltam, nyugodjon békében :/ ) Aztán indultam egy pályázaton, amin egy működő szervergépet kellett elkészíteni és ezt nem kevés diában kellett dokumentálni, eléggé hivatalos "hangnemben", mindenről képet kellett beszúrni. (azt is be kellett írní, hogy percre pontosan mikor indítottam be először! )


Tudom ezek nem érdekelnek senkit, csak egy kis ösztönzésnek szántam, hogy egyesek hány száz dián vannak túl! Nem olyan nehéz a PP, hidd el. Sok szerencsét!:)

2013. febr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amit ne csinálj (nem tudom hány éves lehetsz, de gyerekeknél/fiatalabbaknál szokás), hogy mindenféle csicsás szarságot csinálsz.

Tehát ne úszkáljanak a szövegek meg tűnjenek el ilyen-olyan animációval, WordArt-ot vagy mit se használj, minél inkább minimalista, annál jobb.

2013. febr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Komolyan azt hiszed valaki megcsinálja helyetted??Próbálkozz, próbáld meg egyedül megcsinálni, mert például nekem földrajzból kell bemutatót csinálni, mint vizsga szóval szerintem, ha nem tudod hogy kell, akkor kérd meg valaki segítségét, mert ha az interneten vadidegenektől kéred a segítséget akkor mit vársz, hogy valaki a sok dolga között, időt szakít és megcsinál 1 idegennek egy bemutatót??!! Ezen gondolkozz el!
2013. márc. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!