Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Amd x8 8350 (8 magos) vagy...

Amd x8 8350 (8 magos) vagy Intel Core i5 2500k?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket vegyem meg? Az amd igaz hogy 8 magos de ott van egy 4 magos core i5 szintjen, epp hogy egy kicsivel jobb. En azert ragaszkodom az amd-hez de felek hogy nem nagyon fognak menni a jatekok, foleg a gta 5 amit iden adnak ki, max beallitasokon felek hogy nem fog menni.
2013. jan. 29. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a 2500k van ... sztem inkább ezt vedd mint az AMD-t ... GTA 5 fixen fog emnni ful grafon... motor uygan az lesz mint GTA4-nél csak jobban optimalizálva lesz a game .. így is futott nekem a gta 4 high beállításokon nagyon szépen , very high-on meg volt egy kis fps hiány , szval ha jol lesz optimalizálôva a gta 5 simán fog futni maxon.
2013. jan. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat azt mondjak hogy jobban lesz optimizalva,es nem kel neki isten tudja milyen gep,olyan motorral dolgoznak mint a max payne 3-nal!szerintem a core i5 2500k jo kis proci,de hat hogy 1 ev mulva minden jatek maxon fog e futni??ez nem biztos,egy core i7-es 8 mb cache-val meg jobb lenne.de az tuti hogy az intel siman veri az amd-t.ez vitathatatlan!!!
2013. jan. 29. 18:28
 3/4 anonim válasza:
AMD FX 8350 magok száma ferekvencia és chase ba mind eerősb a megfizethető intel prociknál na most még mijen adat kell mert az architekturát nagyonkevesen értik . nézd az adatokat amit ki irnak akár a i7e is őszehasonlizhatod. Azt dőnsd el én bizti FX8 as procit veszek magamnak.
2013. febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az i5 körbeveri az AMD-ét.
2013. febr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!