Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miert ndm jon be a monitor?

Miert ndm jon be a monitor?

Figyelt kérdés
Kaptam egy uj gepet. elinditottam, de nem indult. ujrainditottam es elindult , de csak 5 percig ment es lefagyott a kep. ujrainditottam es ugyan ezt jatszotta el. megint ujrainditottam es mar elo se jött a kep es azt irta ,hogy nincs jel ,de a billentyuzet es az eger is vilagitott. kiprobaltam a tv-n es az is azt irta ki h nincs jel. innentöl egyaltalan nem jött elo. leszedtem az oldalat a gepnek es lattam h nincs csatlakoztatva a proci hutoje. csatlakoztattam, elinditottam a gepet es ugyanazt csinalta.. minden ment csak a monitor nem. csinaltam bios resetet es ugyanaz tortent. lehet h a proci tonkre ment? egyebkent nincs semmi furcsa hang, sípolás. adatok:amd athlon II x2 2,9 ghz ,4 gb kingmax ddr 2 ram, gigabyte am2+am3 alaplap(pontos nevet nem tom),gigabyte 512 mb videokartya, windows 7 ultimate os, Segitseg! mit csinaljak?

2013. jan. 27. 16:39
 1/1 anonim válasza:
Próbáld meg az alaplapi vga kimenetre kötni, ha úgy jó akkor elmozdult a pci vga-d. Azért előtte nézd meg a bios-ban,hogy az alaplapi vga mód engedélyezve van-e...
2013. jan. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!