Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » FACEBOOK! Sziasztok, saját...

FACEBOOK! Sziasztok, saját facebookat szeretném vissza szeretni, szerintem az ex-em törte fel. Hogy tudnám vissza szerezni?

Figyelt kérdés
Már olvastam hogy lehetséges de sajnos semelyikhez nem értek annyira hogy meg tudja csinálni vagy nincs rá lehetőségem...Olyan oldalakat,emberek előzhetőségét szeretném meg kapni akik maguk csinálják meg a dolgokat és utána kézhez kapom a jelszómat!És persze nem ingyen gondoltam ezt!

2013. jan. 12. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
a facebook nem törhető, ezt senki sem tudja megcsinálni neked.a jelszót valószínűleg egyszerűen ellopta mert könnyen kitalálható
2013. jan. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy könnyen kitalálható volt nem személyes jellegű volt.
2013. jan. 12. 17:00
 3/3 anonim ***** válasza:
pedig nagy eséllyel ez a helyzet.elég ha az e-mail címed jelszavát ismeri és kérheti a jelszóemlékeztetőt rá amivel be is léphet
2013. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!