Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik legyen? LINE6 vagy NUX...

Melyik legyen? LINE6 vagy NUX erősítő?

Figyelt kérdés

Lassan egy új gitárt szeretnék vásárolni és egy új gitárkombót is vennék hozzá. Egy NUX Mighty 50 és egy LINE6 Spider IV 30 között gondolkodom, azonban nem tudom eldönteni melyiket válasszam. Annyi a lényeges különbség, hogy a NUX 50 wattos, a LINE6 pedig 30. Árában hasonló a kettő és csak a LINE6-szel kapcsolatban van egy kis tapasztalatom, ugyanis egyszer szerencsém volt kipróbálni. A NUX-ra egy pedig egy ajánlóban lettem figyelmes.


Itt van két link:

[link]

[link]


Kérem csak hozzáértők írjanak, értelmes és pontos válaszokat várok érvekkel. Vagy ha valaki esetleg kipróbálta valamelyiket az érveljen mellette!

Köszke:D



2013. jan. 5. 22:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha már Marshall, akkor inkább az AVT szériából mazsolázz, mert abban legalább van egy cső az előfokban.
2013. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Vagy ha kombót akarsz, akkor a Marshall Valvestate széria is jó szerintem, az is előfokcsöves.
2013. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A Vox VT sorozat se rossz...
2013. jan. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!