Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sony handycam DCR-H23E kameráh...

Sony handycam DCR-H23E kamerához eltünt a lemez és így nemtudjuk csatlakoztatni a géphez hogy étvegyük a videót, ötletek hogy mitcsináljunk?

Figyelt kérdés
Esetleg a CD-n lévő kódot ha valakinek megvan, megtudná adni privibe vagy komiba? előre is köszi a segítséget.
2012. dec. 28. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt szerintem találsz.

[link]

Ez mikro kazettás?

Ha igen, én simán firewire kábellel az XP Moviemakerével veszem át. A Movie kezeli is a kamerát...

2012. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

már megtaláltam a sony-s support heylet is de a CDröl a kóddal lehet csak letölteni a software-t.

kábelel meg nemismeri fel

2012. dec. 28. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Hm...

Kérdeztem: DV (micro) kazettás?

Firewire kábelt is emlegettem. Azzal próbáltad?

Mindig kérdezem magamtól: miért fárasztod magad, ha el se olvassák (válaszból úgy látszik) amit írtál?

2012. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kérek, tényleg nem válaszoltam a kérdéseidre.

Igen, MiniDV kazetta van benne.

[link]

Pontosan ez a tipus (képen lévő)

Firewire kábelt sajnos nem tudom hogy melyik az, és bocsásd meg tudatlanságom, még csak 14 vagyok, és téliszünetben nekem van időm megcsinálni a kamerát.

USB kábel az van, az biztos, és azzal nem ismeri fel a gép.

Máshol írták hogy Windows Movie Makerel beolvassa a gép, de nekem ott se jött be.

2012. dec. 28. 23:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Szevasz!

Nekem is DCR valamelyik típusa van, kerestem lemezét, nem leltem, de sose használtam.

A FireWire egy gyors átviteli rendszer, szabvány, olyan gép kell hozzá, amelyiknek van ilyen portja. Nm igazán terjedt el, de létezik. Sok laptopon, pár éveseken is szokott lenni.

Az én gépemben sincs, vettem egy FireWire kártyát, adtak hozzá kábelt és akkor működik a MovieMakerrel. És a lemez se kell hozzá, azt se tudom mi van rajta.

Az USB szerintem lassú, mert ha itt elindul a kazetta dől az adat, azt meg nyelni kellene.

10-12GB egy órányi anyag.

Üdv:xxxx


Indítja_leállítja, szóval távvezérli.

2012. dec. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged, Kipróbálom és majd jelentkezem :)
2012. dec. 29. 10:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!