Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért jobb az USB-s fejhallgat...

Miért jobb az USB-s fejhallgató, mint a sima jack csatlakozós?

Figyelt kérdés

Kérem valaki segítsen! Teljesen összezavarodtam.

Ezt a fejhallgatót néztem ki.

[link]


Le kell, hogy szögezzem szinte kizárólag játékra kell, mivel eddig is jártam le LANokra és ezután is tervezem és mivel ez előző fülesem eltört veszek egy újat.

Szóval a lényeg az, hogy nem tudom mi a különbség a 3,5-ös jack csatlakozós és az USB-s csatlakozóstól. Kb. ennél a fejhallgatónál 5000 Ft az árkülönbség

[link]

Ami azért érdekes, mert ugye ehhez külön hangkártya van és nem tudom miért nem jó az alaplapban integrált.

Ami megint érdekes, hogy ha külön vennék hozzá ehhez kitalált USB-s csatlakozót az 11 000 fölött van

[link]

Míg ha egy simát vennék az csak 1700 Ft

[link]


Könyörgöm valaki magyarázza el ennek az okait, mert így már nem merem megvenni amit alapból kinéztem.



2012. dec. 19. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindegy a külseje milyen, ugyanaz van benne mint ebben:

[link]

Ez átszámítva nincs 500 forint házhoz szállítással.

És hogy ez miért 11 ezer egyes helyeken?

Mert van aki megveszi. Ennyi.

Amúgy az 500 forintos a kollégáim szerint is jobban szól mint a legtöbb alaplapi integrált kártya.

2012. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazság szerint ugyanúgy szól, mint az alaplapi integrált. Semmivel nincsenek benne sem minőségibb, sem gagyibb alkatrészek. Legtöbbet laptopoknál láttam, ha kellett volna még hangkimenet, vagy bekrepált a jack csatlakozó, és drágán cserélték volna. Az a sima USB hangkártya tök ugyanazt tudja. De addig nem érdemes megvenni, amíg ki nem próbáltad az alaplapiról.


Persze egy minőségi dedikált hangkártya azért már elég sokat tud nyujtani, minőségben közelébe sem ér sem az alaplapi, sem az USB-sek. És olcsóbb is mint az a fehér szépség.


[link]

2012. dec. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kérdező régen kérdezted de azért le írom én is azért ha van a gépedben egy minőségi Dedikált hangkártya, és ahhoz csatlakoztatod a headsetedet, akkor ott már sokkal jobb hangminőségre számíthatsz,ugyan azzal a headsettel mint mondjuk ha csak alaplapba integrált hangkártyád van és ugyan azt a headsetet használod,szóval azért érezni fogod a különbséget egyértelműen,viszont abban az esetben ha nincs dedikált hang kártyád akkor érdemes olyan headsetet venned amihez külön hangkártyát adnak,persze ha árban nincs sok különbség mert ha mondjuk nagy az árkülönbség akkor megvenném az amelyikhez nem jár külső hangkártya,és vennék egy normális hangkártyát, de nem ilyen 5000 ft- osat,mert az nem ér többet az integráltnál,ilyen esetekben,pénztől függően de tegyük fel hogy az nem akadály akkor [link] ez egy nagyon jó kártya.
2016. máj. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!