Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ezt hogy tudnám megcsinálni?

Ezt hogy tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy mi az az audio?És hogy tudnék megcsinálni egy feladatot a neten audio-val?(kiejtés)


Előre köszi ha valaki válaszol.Tudom hogy primitív a kérdés de nem tudom.



2012. dec. 15. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Az audio egy angol szó magyarul azt jelenti hogy hang.nem tudom ha erre gondoltál. Milyen feladatról van szó?
2012. dec. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A feladat szövege is angol.

Az van ide írva hogy ,,add audio submission"

van egy másik hasonló oda az is van írva hogy ,,you will need a microfone to record"


Igazából egy kiejtést-ellenőrző feladat,neten.Azért is kell felvenni hogy ellenőrizzék.


Köszi a választ:)

2012. dec. 16. 00:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsô azt jelenti hogy: hangminta hozzáadása/felvétele.

A második meg, hogy:Szükséged lesz egy mikrofonra a felvételhez.Google fordítóval is megnéztem, az is vmi ilyesmi ír ki.

2012. dec. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, ha be van dugva a mikrofonod a gépbe, a weblapon biztos van egy gomb amivel a felvételt indítod, a megnyomása után elmondod a megoldást amit a program összehasonlít és kiértékel.
2012. dec. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem.Köszi szépen :))

Mentek a zöld kezek

2012. dec. 16. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!