Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Linux-rol nehez Windows-ra...

Linux-rol nehez Windows-ra valtani?

Figyelt kérdés
Most akarok laptopot venni,es az lenne a kerdesem,hogy nehezen lehet linuxrol atallni windowsra?Hallotam olyant pl,hogy olyan mindha szimplan csak Windowsot telepitenek,mast nem kell csinalni:D
2012. dec. 14. 05:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak feltelepíted a Windowst, és kész. Ha akarod, teljesen leformázod a merevlemezt, és nyoma sem lesz a linuxnak.
2012. dec. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" Linux-rol nehez Windows-ra valtani? "

nem,egyáltalán nem nehéz

2012. dec. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kb. 10 éve használok Linuxot (a Win98 nem volt hajlandó települni, a Linux meg felment egy szó nélkül). Viszont néha kell használnom Windowsos gépeket is. Ez rettentő idegesítő, mert mindent ott keresek, ahol a Linuxon van. A parancssorban nem tudom a windowsos parancsokat, így még egy könyvtár tartalmát se tudtam kiíratni sokáig... Szóval szerintem ugyanakkora szívás, mint a másik irányú váltás. De ha csak egyszerű dolgokra használod a gépet (netezés, szövegszerkesztés), akkor hamar át lehet szokni szerintem.
2012. dec. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszokat!
2012. dec. 15. 07:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!