Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy taszítom az...

Lehetséges, hogy taszítom az elektronikát?

Figyelt kérdés

sosem hittem az ilyenben. De az utóbbi kb 1 hónapban tönkrement a telefonom is (kb3 éves). Anyuék laptopja kékhalált kapott mikor nálam volt. Elég új volt, pár hónapos. Max fél éves. Általában én használtam. Be sem kapcsol, éppen szerelőnél van most. Az asztali gépem is elég ramaty állapotban van. Csoda, hogy még nem lehelte ki a lelkét. A tv-men is rossz a kép. Ilyen hangyás. Rádiómon nem lehet csak távirányítóval hangerőt szabályozni.

Vagy ez ilyen véletlen egybeesés? Hogy pont most minden?? Nem merek új drágább telefont venni :D félek, hogy nem bírná mellettem sokáig. Pedig vigyázok a dolgaimra. Nem dobálom, nem ütögetem. És mégis elromlik


2012. nov. 19. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Van ilyen velem is megesett de vettem újat és a probléma megoldódott. Puszta véletlen egybeesés. Kivétel ha nem vagy olyan mint a nővérem de őt inkább hagyjuk nála még az is tönkremegy ami nem tud. :D
2012. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Karesz6969 ***** válasza:
Ha mostanában nem volt földönkívüli találkozásod akkor véletlen egybeesés.
2012. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!