Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Használtan vettem egy Fight...

Ciry kérdése:

Használtan vettem egy Fight Night Championt és szeretnék online játszani. Mi az online pass ára?

Figyelt kérdés
1000 ms pontom van, az ea oldala szerint 800 pont vagy 10 dollár az ára az online passnak, ennek ellenére a képen egy 1040-es akció van fotózva példaként.Nekem egy 80070057-es hibakódot ír ki mikor nyélbe akarom ütni a dolgot a játékban.

2012. nov. 5. 09:11
 1/3 anonim válasza:
én ezt nem tudom csak annyit hogy nekem F1 van meg amikor elindítom benne a multit azt kérdezi hogy megveszem-e és akkor ott kéne rányomni arra hogy BUY PASS bejön egy ablak és kiírja neked mennyi pontod van és menyi pontba kerül ha elég pontod van confirm download. Persze neked abban a játékban kell ezt megcsinálnod
2012. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocs egy kicsit hosszú lett. :D
2012. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi ;)
2012. nov. 6. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!