Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehetséges a parabolát "fordít...

Lehetséges a parabolát "fordítva" használni?

Figyelt kérdés
Ha van parabolám meg beltérim akkor a szabadon fogható műholdas adásokat nézhetem vele, de ennek ellenkezője is lehetséges? Tehát a parabolát nem vételre használom hanem adásra?
2012. nov. 2. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
maga a lavór jó lehet wifi antennához például
2012. nov. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igy van. egy wifis 2,4 vagy 5 ghz-es fejjel tudsz adni internetet vele.. de hogy te tv adást nem tudsz vele adni az szinte biztos. ugy 200000000000000000000000x kisebb a lavor ami kellene hozzá. meghát müholdad sincs :D
2012. nov. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azért, ha az usb-s wifi-t bedugja fókuszpontba, lehet, hogy bejönne neki pár router x km-en belülről
2012. nov. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen, lehet, nekem 12 kmre van így továbbítva az internetem wifin keresztül :)
2012. nov. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
12 km sík területen? vagy magaslaton vagy? és a növényzet az hogy áll?
2012. nov. 3. 19:31
 6/9 A kérdező kommentje:

amúgy rosszul tettem fel a kérdést, mert engem is a wifi érdekelt, csak nem tudtam h tudom e vele továbbítani.


Amúgy

2. kommentelő áruld már el nekem hogy a TV-stábok hogyan adják le a helyszíni élőadásokat az ugyan olyan méretű parabolákkal :D

2012. nov. 3. 19:55
 7/9 anonim ***** válasza:
a hullámhossz fele, vagy kisebb legyen a refloktor rácsa, vagy telibe... angliában nagyon sok fekete hálós parabola van, az is jó, és nem kap bele a szél
2012. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Amúgy

2. kommentelő áruld már el nekem hogy a TV-stábok hogyan adják le a helyszíni élőadásokat az ugyan olyan méretű parabolákkal :D"


Hogy ellensúlyozzák a kis tányér méretet, marha nagy teljesítménnyel adnak.

2012. nov. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"12 km sík területen? vagy magaslaton vagy? és a növényzet az hogy áll?"


Közvetlen rálátás van , nincs még fa sem a jel útjában

2012. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!