Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nikon Coolpix s3000 objektívhi...

Nikon Coolpix s3000 objektívhibát, hogy lehet megjavítani saját magunknak?

Figyelt kérdés

Valaki nem tudja véletlenül, hogy hogyan lehet megjavítani egy nikon coolpix s3000 típusú fényképezőgépet ha objektív hibát (lens error) ír ki? Szervízbe nem akarom vinni!

Ha valaki esetleg tud ebben segíteni annak nagyon örülnék.



#javítás #Nikon #Nikon Coolpix S3000 #lens error #nikon coolpix s3000 objektívhiba
2012. okt. 29. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz szervízbe menni, ugorj be egy fényképészhez, és kérdezd meg, találkozott-e már ilyen hibával. Nem szerelők, de évek óta foglalkoznak fényképezőgépekkel, hátha tudnak segíteni.


Ha ez nem, akkor marad a Gugli, és a fotós fórumok.

2012. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A guglit és a fórumokat már nézegetem csak gondoltam írok ide is hátha olyan valaki olvassa aki csinált már hasonlót illetve találkozott ezzel a problémával. A fotósbolt pedig egy jó tipp volt kösz
2012. okt. 29. 14:30
 3/3 anonim válasza:
nekem is volt ilyen elég sokszor, egyszer a víz ment bele, másszor a homok, meg le is ejtettem párszor. a víz szerintem kiszáradt, a homok meg valahogy kijött mert elég sokat piszkáltam. nálad mi a probléma? bele ment valami vagy csak úgy elromlott? szerviz miért nem jó?
2012. okt. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!