Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy használjam az akkumulátor...

Hogy használjam az akkumulátort a notebookomban?

Figyelt kérdés
Ha otthon vagyok,akkor mindig legyen bent az aksi,és mennyen hálózatról is,vagy ez rossz neki,és inkább hagyjam,hogy csak az aksi legyen benne,és arról mennyen?Valaki elmagyarázná nekem ezeket?Neten olvastam róla,de mindenhol mást írnak.
2012. okt. 15. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg nem számít ha bent van az akkumulátor és úgy van hálózatra (220)kötve. Az a lényeg hogy az notebook szellőzője ilyenkor is szabad legyen a hőleadás véget.
2012. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké,akkor nem fogom kivenni az aksit.Amikor először bekapcsolom a gépet,előtte töltsem fel teljesen,és csak utána kapcsoljam be ?
2012. okt. 15. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!