Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Videoton RA6363s nevezetű...

Videoton RA6363s nevezetű erősítő LED világítással?

Figyelt kérdés
Váltóárammal üzemel, beleértve a világítást is ami 6.3 voltos. Szeretném kék LED-el megcsinálni a világítást. Tudom hogy kell egy graetz dióda, csak azt nem tudom hogy ilyen pici áramerősség mellett kell-e valamilyen kondenzátor még utána vagy az nem lényeg? Minden válasz érdekel.

2012. okt. 13. 19:53
 1/2 Vaki75 ***** válasza:
Párhuzamos simító kondenzátor nem szükséges, viszont áramkorlátozó soros ellenállás kell.
2012. okt. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudnál nekem segíteni hogy ehhez a 6.3 volthoz milyen ellenállást és (2db) LED-et tudnék használni?Linkelhetnél valami hasznosat.Full amatőr vagyok, ezért én kérek elnézést:)Köszönöm!
2012. okt. 14. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!