Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fényképezőgépet vegyek...

Milyen fényképezőgépet vegyek max.45 ezerért?

Figyelt kérdés
Ajánlotok nekem valami jó gépet..ami nem túl drága,de jó választás lenne..max. 45 ezer forintom van rá..
2012. okt. 6. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
canon eos 400d
2012. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

...és az obik nem kellenének ahhoz a vázhoz szerinted?

ahh.. ne halgass az elsőre, vegyél egy fujit vagy egy canon bridge gépet ennyiből. Használtan nézetesed pl a vaterát.

2012. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én obistól együtt vettem 45 ért karácsonykor a gépem.

Jó azóta cseréltem obit mert kényeskedtem, de tökéletesen használható volt.

Ki kell fogni és figyelni kell. Én bridge gépet nem vennék, ezért is írtam a dolgokat. Egész évben el voltak ugorva a gép árak, de Karácsony környékén ki lehet fogni mindenből az olcsót.

2012. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2. Voltam, akkor az jó vétel volt, de pl a bridge gépnél lehet tájazni, makrózni, akár madarakat, vadat fotózni... :) elég tág a felhasználási körülménye és nem mellesleg jó tanulógépek is. Ugyis kezdetben össze vissza fotózunk, tudom nem csak velem volt úgy, aztán egyre megfontoltabban fotózgatunk és a képeink is jobbak lesznek. A legkisebb ISO-n használható a minőségük, én is a képeim 99%-át azon készítettem. (fuji s9600) Aztán vettem tükröst, de itt már több obi kell mindenhez, ilyenkor már az ember tudja mi érdekli, táj, emberfotózás, makró, madár/vad... :) mindegyikhez má-más obi kell. De egy bridge géppel mindent lehet szinte. Azért is tartom jó tanulógépnek, esetleg ha történik vele valami, még mindig jobb mint ha egy tükrössel történne, és kevesebb helyet is foglal, nem mellesleg könnyebb is. Én cucom 2.2 kiló :D lemértem.

Ilyen árban mondjuk egy Canon 350D-t plusz egy kitobit tudok elképzelni, de legyen 400D-is, nem sok különbség van közte árban. Esetleg egy két olcsó fix obi, de akkor megint az van hogy leragad. Ha kitet vesz akkor nem tud sok mindent fotózni vele, kicsi a felhasználható területe és a fényereje se olyan jó. Ha fixet vesz a minősége meglesz de nem lesz zoomja és még kisebb lesz a felhasználható területe. De a kérdezőn áll vagy bukik :) csak segíteni akarok. De tény hogy minőségibb a DSLR. De ilyen árban a Bridge sokoldalúbb.

2012. okt. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!