Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mivel fűtsek? Olajradiátor,...

Mivel fűtsek? Olajradiátor, hősugárzó, siesta?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi az a siesta.

Nem tudom, mekkoraterületet akarsz befűteni olajradiátor az én alacsony szobámba több óra alatt melegített be...és jól megdobja áramszámlát, ahogy hősugárzó ráadásul hangja is van.

Gázkályha meg nem tudom, a parapettes a másik szobában hamar leszívta a palackot, ez lehet másképp müködik és tovább bírja.

Kályhát és fát nem tudsz szerezni?

2012. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


A helyedben "megpróbálnék" ilyesmiben gondolkodni. Az általad soroltak üzemeltetése akármelyiket is nézzük, nagyon drága.

2012. okt. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy cserépkandallóra lenne pénze...akkor nem kérdezne ilyeneket...
2012. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az anyagi helyzetéről nem tudunk semmit, majd tudja ő, hogy belefér-e a költségvetésébe, vagy inkább havonta fizeti a rengeteg számla-összeget.
2012. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Igazad van, okos vagy, nem tudunk.


De azt tudom, hogy ha lenne pénze, azt kérdezné, milyen kályhát vegyen, 40-50 ért, nem ilyen olcsó dolgok iránt érdeklődne.


Tudod, mi akkor kerestünk ilyen megoldásokat, amikor kikapcsolták nálunk a gázt, és egy télen át fagyoskodtunk, tehát eszembe jutott az, hogy olcsó gyors megoldást keres. Főleg, hogy nem ötletet kért, hanem ezekről véleményt. z is egy következtetés, hogy nem éltél át olyat, mint én, mert ez neked nem jutott eszedbe. De igazad van....nem tudok semmit....

2012. okt. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olajradiátor, esetleg egy kis szobaventilátorral kiegészítve
2012. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

:D

Megmondom őszintén, ez a lehetőség csak arról jutott eszembe, hogy te feltetted neki a kérdést: kályhát és fát tud-e szerezni?

Arra gondolva, hogy esetleg a lakóingatlanon a kémény nem "üzemképes", akkor viszont ez a fajta mobil-kályha még mindig olcsóbb, mint a havi villanyszámla.

2012. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Albérletben lakunk, a párommal Pesthidegkúton és ráadásul várandós vagyok. Kb 20nm akarok befűteni. Kandalló kályha ilyesmi kizárva, ráadásul a gáz meg nagyon drága és azzal nem engedi, hogy fűtsünk. (elektromos kandalló, Olajradiátor, hősugárzó, siesta

ez a siesta --> [link] )

2012. okt. 7. 21:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert a villany nem drága, csak a gáz -.-
2012. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!