Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptopot szeretnék vásárolni...

Laptopot szeretnék vásárolni véleményeket szeretnék mit vegyek?

Figyelt kérdés

kinéztem ezer meg ezer laptopot spórolt pénz lenne szal számít 150 ezer ft a max igényeim 4gb ram legalább 500 gb merevlemez kevesebb nem és egy olyan videókártya ami elviszi a gta san andreast meg egyébb online játékokat pl grepolis meg ilyenek valamint 1080p filmek nézésére eze a lehetőségek vannak (félreértés ne essék nem csak ezekre a játékokra gondoltam vannak még amiket elvisz majd) szóval itt vannak a lehetőségek:



[link]


[link]


[link]



[link]


ilyesmikre gondoltam igazábol a dell tetszik mert a gépszerelőnk azt mondta hogy a dell jó mert könnyen szétszerelhető és jol működik de ennek az az ára hogy recseg ropog ugye?


úgyhogy passz


2012. szept. 22. 20:25
 1/6 A kérdező kommentje:
na nem jönnek válaszok?
2012. szept. 23. 14:41
 2/6 anonim válasza:

Helló Ákos! Én ezt a gépet tudom neked ajánlani: Acer Aspire 5538G! Nekem is ez van és olyan kiváló egy gép, hogy azt le se lehet irni.. Játszottam én is vele Gta San Andreason és egyetlen egyszer sem laggolt le. (Szinte nem is ismerem ezzel a géppel a lagg fogalmát) !

Üdv:keke

2012. szept. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi
2012. szept. 24. 19:05
 4/6 A kérdező kommentje:
küldenél róla egy linket mert nincs kedvem megkeresni meik lehet a tiéd
2012. szept. 24. 19:07
 5/6 anonim válasza:
Üzenetben folytatom
2012. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ook
2012. szept. 25. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!