Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen típusú KINDLE-t érdemes...

Milyen típusú KINDLE-t érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Belföldről vagy külföldről? És hogy is van ez az internet kapcsolat/ wifi rajta? Nem akarok nagyon drágát, de azért legyen rajta egy bizonyos gigabájt tárhely...van ilyen olvasó ezeknek az elvárásoknak?

#ebook olvasó vásárlás
2012. szept. 21. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Van pár típus.

Szvsz külföldről jobban megéri, olcsóbban kijössz a végére, ha közvetlenül az Amazon-tól rendeled, mert akkor nincs még egy köztes cég aki ráteszi a hasznot.


A 3G-s verzió drágább, wifi szokott lenni rajtuk.

A bennük lévő tárhely pedig a könyvek tárolására bőven elég szokott lenni.

2012. szept. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És tudsz valami olyasmit, hogy van olyan lehetőség a Kindle-n, hogy ha angol könyvet olvasok, akkor az ismeretlen szavakra rákattintva kihozza a szótárt és a jelentését?
2012. szept. 22. 12:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, a kindle-ben beepitett oxford szótár van, tehát, elmagyarázza, mit jelent az adott szó, de angolul. Tudtommal léteznek már rá angol-magyar szótárak is, de én azt még nem próbáltam.

Én közvetlenül az Amazontól vettem, wifis verzió, 4gb tárhely. Szerintem a kindle a legjobb olvasó jelenleg.

2012. okt. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!