Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sajnos tegnap elhagytam egy...

Szandy88 kérdése:

Sajnos tegnap elhagytam egy Apple Ipadot . a rendőrség letudná nyomozni?

Figyelt kérdés
sajna sim kártya nincs benne... csak maga a készüléket lehetséges megtalálni?
2012. szept. 18. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
és mégis mi alapján keresnék?
2012. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy hagytad el?
2012. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hol és hogy sikerült? :(

icloud.com

belépsz, és find my iphone alatt megmutatja hol van, vagy hol volt legutóbb (wifin). Amint rácsatlakozik, bingo. Onnan le tudod zárolni is. Elvileg padon is megy...

2012. szept. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Meg ha felvette térfigyelő kamera az is jelenthet valamit.

Tehát hogy hagytad el?!

2012. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!!!

edzésem volt. és mire vissza mentem az öltözőbe már nem volt meg . persze mi a sz...nak viszem el edzésre. egyébként nem szoktam csak most szükségem volt rá... na mind1...szívás !

2012. szept. 18. 18:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Az elhagytam és az ellopták közt van egy kis különbség.

Milyen helyen eddzel,van ki/bejáratnál kamera?

Mindenkép fordulj a rendőrséghez,nem biztos,hogy bármit tudnak csinálni,de hátha.

2012. szept. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
...jah,és ha a következő edzésen látsz valakinél egyet,akinek addig nem volt vágd szájon.
2012. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ja igazad van rosszul fogalmaztam , nagy valószínűséggel ellopták.

sajnos nem vonhatok kérdőre mindenkit. egyébként sem hiszem h bevallaná bárki is :D

( nem otthon történt , külföldön élek ) voltam a rendőrségen hát, nem nem sok mindent mozgattam meg bennük. :) majd meglátjuk. azért köszi mindenkinek !

2012. szept. 18. 19:12
 9/9 anonim ***** válasza:

és ez?

"icloud.com

belépsz, és find my iphone alatt megmutatja hol van, vagy hol volt legutóbb (wifin). Amint rácsatlakozik, bingo. Onnan le tudod zárolni is. Elvileg padon is megy..."

2012. szept. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!