Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hova tudom bedugni/csatlakozta...

Hova tudom bedugni/csatlakoztatni az "Olympus xD-Picture Card M+ 1GB"-t?

Figyelt kérdés
Laptopba vagy számítógépbe. Van USB kábele de ha nem lenne nálam akkor mit tudok tenni?

2012. szept. 15. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Már elnézést, de kicsit zavaros a kérdés..

Ez, "Olympus xD-Picture Card M+ 1GB" egy szimpla memóriakártya, USB kábellel nem tud mit kezdeni.

Talán nyomd bele egy kártyaolvasóba a kártyát, és akkor nézegetheted a képeket PC-n, vagy esetleg létezik kártyaolvasós nyílással Laptop, bár inkább csak SD-t szoktak fogadni..

2012. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom beledugni a kartyat se a gepbe se a laptopba. Azert irtam ki hogy valaki megirja hogyha nincs lyuk neki akkor milyen uton tudnam mashogy USB nelkul bedugni..
2012. szept. 16. 07:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szimpla memoria kartya mert ha megfigyeled a tobbi memoria kartyanak a jobb felso sarka le van "vagva"..
2012. szept. 16. 07:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Ott a válasz!

"Talán nyomd bele egy kártyaolvasóba a kártyát"

Bemégy a boltba, veszel egy kártyaolvasót, azt bedugod egy USB kábellel a gépbe, a kártyaolvasóba meg azt az elfajzott xD kártyát, merthogy ugye az Olympus az istennek se akarja használni a lassan szabványnak tekinthető SD (SecureDigital) kártyát.

Vannak azért még kártyában különcök, a Sony, de felhagyott a saját kártyájával, ma mát ő is SD-t használ, aztán van még a CF kártya is..

És tudom miben különbözik a megszokott SD kártyától az XD...

2012. szept. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nizijozsef válasza:
A neten tudsz olyan kártyaolvasót rendelni ( még lehet kapni ), ami kezeli az xd memória kártyákat. Meg kell rendelni.
2023. szept. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!