Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lassíthatja a vistás téma a...

Lassíthatja a vistás téma a gépet?

Figyelt kérdés

Vagy bármilyen téma ami xp-re van ki találva...

Nekem úgy tüsik, de lehet, hogy csak be mesélem magamnak.


2009. júl. 27. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:

lassíthatja 128 MB RAMnál!

de egy Ccleaner-es cache ürírés és egy rendszeríró adatbázis takaritás sem ártana mert amiatt is lehet lassú

2009. júl. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
128MBnál meg azért lassíthatja mert maga téma lefog 20MB-ot meg még az MSN/skype vírusiró webböngésző rendszerjáratok...
2009. júl. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha pedig nincs vírusirtó akkor gondolom a trójaiak rágcsálják a rendszert
2009. júl. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a témák a vidikártya ramját zabálják jobban ezért lassul a gép.
2009. júl. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lassíthatják, de gépfüggő. Az enyimet pl. nem lassítják, 256mb-os videokártám van. De 128mb-osnál már lassulhat. De sztem nem jelentős mértékben, mert anno 1mb-os vidikártya volt a gépemben, 128mb ram, és 200mhz-es proci. :D És felraktam témákat XP prof-ra (SP2 is fent volt), és nem sokkal lassította le. Akkor egy mai gépet sztem nemigen fog meg egy téma felrakása. Persze már kérdés, ha külön progi kezeli a témát. Vannak skinező progik, amik azért már rendesen zabálják a ram-ot...
2009. júl. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!