Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen programmal tudok zenét...

Seggszőr kérdése:

Milyen programmal tudok zenét csinálni?

Figyelt kérdés
Nem a VirtualDJ félékre gondolok hanem amivel én tudom csinálni az alap zenét. Előre is köszönöm!

2012. aug. 16. 00:19
 1/4 anonim válasza:
alapot szerintem fruity loops studioval lehet jól. legalábbis ilyeneket tudtam vele: [link]
2012. aug. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Csatlakozom az elottem szolohoz.

Az FL Studio-t talan a legkonnyebb kezelni, de nagyon professzionalis. Hasznalhatod meg a Reason-t, Adobe live-ot is. Az elobbihez sajat formatumu rack-ek, szintikkel tudsz boviteni az alapfelszereltsegen, mig az utobbi, (valamint az FLStudio es tarsai) kezeli a Vsti-ket azaz Steinberg kompatibilis szintiket, dobgepeket, effekteket stb.

Ha nagyon az elejen jarnal meg a PC zeneles teren, akkor erdemesebb az eJay tipusu progikkal baratkozni, hogy megismerd a gepizene felepiteset. Ezekkel a programmal egyutt telepulo es zeneileg egybecsengo 4/4-es hangsavokat (loop-okat) tudsz egymas ala, fole rakosgatni gyerekjatek szeruen. (Dance ejay, hiphop ejay stb. programokat talalsz ilyan cimen) De sajat elkepzelesekhez mindenkepp a fentiek es hozzajuk hasonlo professionalis progik kozzul valasz.

2012. aug. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A masodik vagyok... :)


Latom a dubstep-et is tagg-elted. Ha FLStudioval szeretnel dubstep-et kesziteni, akkor a Native Instrument Massive szintijet (NI Massive) szedd le mindenkepp, valamint az "Itchy synth"-eket. Az utobbit egy packban megtalalod a neten. Az effektek kozzul pedig a Glitch-et es az effektrix-et keresd mindenkepp. ;)

2012. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
attól függ milyen zenét akarsz. nekem van egy olyan programom ahol alap hangszerekkel lehet zenét csinálni ugy hogy megirod a kottáját. a neve Finale notePad. a többi stilus nem nagyon ismerem.
2012. aug. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!