Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kell bekapcsolni,...

Hogyan kell bekapcsolni, üzembehelyezni, használni egy ipadot?

Figyelt kérdés
nulla használati útmutató, nincs wifi a közelemben. hálózat nélkül adattárolásra sem tudom használni? (10percet kap aztán komolyan kib@szom a ...)

2012. júl. 30. 21:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
vmi apple fos az egész, még a neve sincs rajta rendesen...
2012. júl. 30. 21:33
 2/11 anonim ***** válasza:

Gugliba: ipad használati útmutató

Az első találat egy pdf lesz, hátha az segít.

(Nem tudom rendesen linkelni.)

2012. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak simán bekapcsolod és kész! Adattároláshoz meg minek net?
2012. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mert nem lép tovább! nekem nem kellene, de konkrétan a menürendszere sem jön elő. ami videókat találtam, azon már a menürendszer navigációja van rajta, de addig nem jutok el.
2012. júl. 30. 21:41
 5/11 anonim ***** válasza:

Szinte mindegyiken van usb, azzal gépre tudod dugni, és rátölteni. Feltételezem, hogy nem garanciális, esetleg használtan került hozzád. Nem próbált valaki előtted valami frissítést csinálni rajta?

(+Aksi fel van töltve?)

2012. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
vadi új. hiába dugtam hálózatra azzal sem jutottam semmire. fogalmam sincs mit kellene letölteni hozzá.
2012. júl. 30. 22:07
 7/11 anonim ***** válasza:

"vadi új"

Akkor irány a bolt és cseréljék ki.

2012. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy hibás-e a készülék, mivel nem bírom kipróbálni! mai napon lett vásárolva, én bontottam a csomagolását, tehát a csere nem lesz probléma. a használattal van gond. lehet, hogy le kell tölteni vmi szarságot a netről h konfigurálja magát? vmi sim kártyát is emleget, de azt nem kaptam hozzá, holtt mobilnet előfizetéses. baromira bosszantana ha csak fizetém a semmit
2012. júl. 30. 22:23
 9/11 anonim ***** válasza:

"vmi sim kártyát is emleget"

Mármint a leírás vagy a kijelző?

Próbáld berakni a telefonodban lévő saját sim-edet.

(Bár elég fura lenne, ha anélkül nem működne.)

2012. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
sajna az nem jó. nagyobb :) az is egy harc volt, hogy rájöjjek hogyan nyílik a helye. az üzletben annyit mondtak, hogy minden infó fent van az apple oldalán, most onnan is kísérletezgetem. épp egy itunes alkalmazással próbálkozom bár fingom sincs mi az
2012. júl. 30. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!