Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egyre sűrűbbek sajnos a...

Kzsolt01 kérdése:

Egyre sűrűbbek sajnos a lopások a boltomban mi a megoldás?

Figyelt kérdés

#biztonságtechnika #bolti lopás #Áruvédelem #áruvédelmi kapu
2012. júl. 13. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Kamera?
2012. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az van, a bajom vele az, hogy megnézhetem ki volt az de már nem térül meg a károm.
2012. júl. 13. 10:39
 3/8 anonim ***** válasza:

A kamerán ha visszanézed utána meglehet keresni az illetőt .

Vagy szerelj fel lopásgátló kapukat ( ami vannak a nagyobb áruházaknál is ) . Esetleg ha nagyobb a bolt akkor kell egy biztonsági őr aki figyeli a termékeket .

2012. júl. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A lopásgátló kapu érdekes lehet, esetleg valami tipp?
2012. júl. 13. 11:11
 5/8 anonim válasza:

Szia!

A kamera csak utólag jó, hogy megnézd ki lopott.

Megelőzni áruvédelmi kapu kell, abból sem jó mindegyik.

Mi többet kipróbáltunk, de csak az astrasec jött be igazán.Keress rá, van honlapjuk.

2012. júl. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
2012. júl. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elég profinak tűnik, az árakról tudsz valamit?
2012. júl. 16. 09:02
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Bekértem az árakat mindenkitől, akit csak találtam.

2 dolog számít:

- különböző fajta lopásjelzők vannak, mindnek más az ára. Mindegyik cég a magát kínálgatta, csak az astrasec mutatta be mindet, elmondták melyik, miért jó

- végül kiderül, hogy mázlim van, mert a boltomba majdnem a legolcsóbb rendszer egyben a legjobb is. Vettem az astrasec kaput, deaktiválóval, 10000 címkével, fel is szerelték és kaptam még ajándékot is. + Segítettek eladni a riasztórendszeremet. Szóval alig toltam bele kb 260000-t az egészbe. Ez a többinél olyan 500-700 ezer lett volna minimum! Mindehhez kaptam részletfizetést + megcsinálták (külön pénzért) a kamerákat, új pénztárgépet vonalkódolvasóval, szoftverrel. Kb a felééért veszem tőlük a pénztrágépszalagot, mint eddig.

Ja, kb az első négy npban megbukott pár tolvajom!

Csak ajánlani tudonm az astrasecet

2012. júl. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!