1 hete nem tudok youtobon (bocsánat ha rosszúl írom) zenét hallgatni, mit tegyek?
Figyelt kérdés
Hiába veszem fel maxra a hangerőt akkor sem hallom.És mielött bárki belém kötne nem vagyok süket :DD2012. júl. 11. 14:41
1/4 anonim válasza:
youtube-on
ömm kép sincs? töltsd le a legújabb lejátszót ... csak hang nincs ? nem némítottad le? fülesed/ hangszóród egészségi állapota megfelelő? más videó megosztó oldalon is tapasztalsz hasonló tüneteket?
2/4 A kérdező kommentje:
Igen, más videó megosztó oldalon is ugyan így van. Nem véletlenül se némítottam le. Szerintem a hangfalal lehet valami gond de ha azzal van akkor valyon mi lehet a hiba?
2012. júl. 12. 09:27
3/4 A kérdező kommentje:
És kép van csak hang nincs.
2012. júl. 12. 09:27
4/4 anonim válasza:
ha kép van akkor a gépedre nincs feltelepitve a hang kártya !!!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!