Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Chatroulette-ről bannoltak,...

Chatroulette-ről bannoltak, hogy tudok vissza jutni? Ip címemet hogy tudom frissíteni?

Figyelt kérdés

Üdv! Chatroulett-ről bannolták az IP címem, és két fő, és 2 al kérdésem is lenne. Hogy tudok visszajutni Chatroulett-re?


Hogy tudom frissíteni az IP címem? a futtatás, ipconfig /renew meg iesmi már megvolt, nem segített. Honnan tudom, hogy dinamikus-e az IP címem? Wifis routerem van, TP-LINK wireless N. Miért van az, hogy ahova fel tudtam menni beállítani a routeremet, oda már nemtudok? Előre is köszönöm!



#ip #Chatroulette #dinamikus IP #bann #IP cím frissítése
2012. júl. 9. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy másik hasonló kérdésnél azt írták, hogy Google - ip anonymizer.


De mit tudtál ott csinálni, hogy kitiltsanak? O.O

2012. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod, de ezt most melyik kérdésemre írtad? Arra, hogy, hogy tudom megnézni, hogy diunamikus-e az IP-m? Különben azt, hogy találkoztam egy adminnal, és belémkötött... Én meg megmutattam neki a seggem a kamerába, és angolul írtam neki, hogy suck it... XD
2012. júl. 9. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Második kérdésedre írtam. Azt is olvastam, hogy youtube: how to change ip

Keress rá. Életben még nem csináltam ilyet, csak tanácsokat tudok osztogatni. :))) Bocs.

2012. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már most is rengeteget segítettél, köszi szépen :)
2012. júl. 9. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!