Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a következő...

Mit gondoltok a következő laptopról: HP Pavilion DV6 GAMER EDITION? Van-e pozitív/negatív tapasztalat vele kapcsolatban? Még érdekelne, hogy hány megapixeles webkamera van benne és hanyas fordulatszámú a merevlemeze?

Figyelt kérdés

Processzor: Intel Core i5-2430M (2 x 2,40GHz / 3,00GHz Turbo, 3MB Cache);

Kijelző: 15.6" (1366x768) HD; LED megvilágítás;

Memória: 8GB DDR3 1333MHz;

Merevlemez: 640 GB SATA;

Grafikus kártya: AMD Radeon HD 6770M 2GB;

Optikai meghajtó: DVD/RW SuperMulti Double layer Lightscribe;

Egyéb jellemzők: Wifi: 802.11b/g/n; 2 x USB + 2 x USB 3.0; kártyaolvasó: 2in1; HDMI™; VGA; webkamera; LAN: Gigabit; Ujjlenyomat olvasó; Beats Audio™ by Dr. Dre; akkumulátor (cella): 6; üzemidő (óra): 4

Operációs rendszer: Microsoft Windows 7 Home Premium 64bit

Billentyűzet: magyar

Készlet: elérhető

Garancia: 24 hónapos magyarországi és nemzetközi garancia!



2012. júl. 7. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mennyiért.


A webkamerák 1.3 mpixelesek, a merevlemezek 5400-asok majdnem minden laptopban.

2012. júl. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha laptopon akarsz játszani, akkor nézd meg, hogy milyen hűtése van, mert ebben a melegben nagyon fel tudnak melegedni. Ha az alján le tudod szedni a ventilátornak a borító lemezét, akkor egy hűtőpaddal a laptop alatt nagy gondok nem lehetnek. (szerintem). Én pl. kipattintottam a billentyűzetet és ott is tudott a venti levegőt beszívni így nyertem -10fokot. Teljesítményre a gép teljesen rendben van. Minden játékot szépen fog futtatni, programokkal sem lesz baja, mert elég erős benne a proci( nekem is ilyen van visszavéve állandó 2.0ghz-re, és így is tényleg mindenre elég). Ha a képernyő mérete nem zavar, akkor szerintem jó választás. Mennyiért tudnál hozzá jutni?
2012. júl. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

219000 Ft akciósan. Alapból 258000 Ft. Úgy tudom, hogy a hűtése a hátulján van, így nincs vele gond, hogy alulról jöjjön ki a meleg levegő. Nem feltétlen játékra szeretném használni, hanem leendő tanuló villamosmérnökként aprólékos szerkesztésekre, animációk készítéséhez használnám.

Más laptopoknál láttam 2 megapixeles webkamerát és 7200-as fordulatszámú winchestert is.

2012. júl. 8. 11:42
 4/4 anonim ***** válasza:

De nem ennyiért. :)

219-et még talán megér, többet semmiképp.

2012. júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!