Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet javítani a...

Hogyan lehet javítani a hosszabbító kábelt?

Figyelt kérdés
Fűnyírás közben kicsit belevágtam a hosszabbítóba. Megsérült a szigetelés, kilátszik maga a kábel is. Mivel nagyon közel sikerült megsértenem a kábel végéhez gondoltam levágom és közelebb hozom a dugót. Sima mindenhol kapható narancs színű hosszabbítóról van szó. Hogyan kellene megjavítani? Válaszokat előre is köszönöm.

2012. júl. 3. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Fölösleges javítani.... Több időt elcsesznel vele, mintha elmennél és vennél 1 uajt.. nem akkora tétel az...


18/f

2012. júl. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy emlékszem 7000FT körül volt az ára. 50m hosszú. Ha lehetne inkább javítanám.
2012. júl. 3. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:

A megblankolt vezetéket bekötöd a dugaljba/villásdugóba.

Egy dologra figyelj a földelö vezeték a földelésre kerüljön!

2012. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezt úgy képzeljem el, hogy mindét oldalon lecsupaszítom a vezetéket, majd összekötöm őket és körbetekerem szigetelő szalaggal?
2012. júl. 3. 16:10
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdésben azt írtad, a végéhez közel vágtad el. Hol, melyik végén?


Szed szét a dugaljat/villásdugot, és oda kösd be.

Ha nem szétszedhető, akkor pár száz Ft-ért kapsz elektromos boltokban.


Ne az elvágásnál szigszalaggal, balesetveszélyes!

2012. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így már értem
2012. júl. 4. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!