Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A laptopom mindig nyit egy új...

A laptopom mindig nyit egy új ablakot és nem tudom mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
arról lenne szó,hogy laptopom van és azt csinálja hogyha bármire kattintok egy új ablak nyílik de ha nem is kattintok semmire akkor is 10 másodpercenként nyílik egy új ablak és nem tudom hogy állítsam meg mert nagyon idegesítő és már nagyon jó lenne nyugodtan gépezni.Ennek a kérdésnek a kiirtása alatt 16 új ablak nyílt.
2012. jún. 30. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem te bénázol akkor ez egy vírus lesz.

Vírusirtás, esetleg OS újratelepítés.

2012. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! remélem nem de a biztonság kedvéért újratelepítem?;)
2012. jún. 30. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Sosem árt újratelepíteni, még ha nem is vírusos, de sok "szemét" programtól megszabadulsz, gyorsabb lesz a gép, stb.

Ezért kell min. 2 partíció a gépre, egy az OS-nek egy az adatnak, így nem kell az adatmentéssel sem foglalkozni, csak gyors 1 órán belül újratelepíteni az OS-t, és az általában minden gondot megold.

2012. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hazudnék ha azt mondanám hogy értem! de az unokatesómnak megmutatta és rögtön vágta a témát! tényleg gyorsabb lett! és már nem is csinálja a szokását!mintha valami Top-Shop terméket attál volna el nekem :DD köszönöm:)
2012. júl. 3. 18:41
 5/5 A kérdező kommentje:
*adtál
2012. júl. 3. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!