Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol lehet olyat venni, hogy...

Hol lehet olyat venni, hogy konnektorba dugható E27 foglalat?

Figyelt kérdés
Vagyis ha bedugom egy konnektorba, akkor a benne lévő izzó máris világít. Amúgy ha beírom a Google-ba, hogy E27 foglalat, és ott a megvásárolható foglalatok konnektorba dugósak?

2012. jún. 28. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
E27-es foglalat rengeteg van de olyan ami villásdugóval van egybe nem sok, hiába írod be E27-ként.Villanyszerelési boltban kell megnézni.Olyan van éjszakai fény néven ami gyengén világít konnektorba dugva.
2012. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na, most láttál már ilyet életedben? Csak azért kérdezem, mert én még nem, pedig villanyszerelő vagyok, ez persze nem jelenti azt, hogy nincs az a barom, aki ilyet legyártott volna csak eleve nem túl "egészséges". A normál izzók olyan hőt termelnek, ami nem túl szerencsés egy dugalj közelében, ami már nyilvánvalóan nem a hőre keményedő fajta, mint a kőkorszakban.


Mi a cél vele? Hátha megoldható könnyebben is a dolog. Eleve miért nem jó neked, ha egy E27-es foglalatra rákötsz egy dugvillát?

2012. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, láttam már.
2012. jún. 28. 21:09
 4/6 anonim válasza:
1.500 ft egy olyan, nekem is van király :)
2014. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kína, két hét, 400.- Ft

[link]

2014. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gy.Ata ***** válasza:

Persze, hogy van ilyen,és pratikus jó megoldás, ledes izzóval használva teljesen jó nincs melegedés gond.

[link]

2018. febr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!