Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem küldi el facebookon...

Miért nem küldi el facebookon az üzeneteimet?

Figyelt kérdés
belépek facebook ba és az üzenetekre kattintva csak tölt csak tölt...nélha ki ir egy hiba üzenetet vagy mit . chaten ha irok akkor pár másodperc perc mulva felkiáltójel megy üzenetem mellé és nem küldi el. a hetekben csak néha volt ilyen de tegnap tól már nem is nagyon tuttam üzenetet küldeni mai nap is csak nagy ritkán tudok hogy elküldje
2012. jún. 25. 08:31
 1/5 anonim válasza:
Facebook rendszer hiba, vagy a neteddel van baj...
2012. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ömm.... másoknak elvileg jó meg másik facebook al itt a gépemen is jó ... akk mi a hiba??
2012. jún. 25. 12:23
 3/5 Gege2012 válasza:
Sajnos én is 3 napja ezzel a problémával küzdök a netem jó és a haverjaim face tökéletes! te már tudod mi a gond?
2012. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gege2012 válasza:
ha igen légyszives oszd meg velem is!
2012. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
megjavult? ha igen hogyan? nekemis bajom van vele...
2013. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!