Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A PCI-E-nek (a 16X-ra gondolok...

PC10 kérdése:

A PCI-E-nek (a 16X-ra gondolok) több fajtálja van azzaz egy gyenge alaplapon ha van PCI-E akkor bármiljen errőségü tejesitményü videókártyát lehet rakni vagy ez megvan szabva? BOCS a nyelvtanért olasz vagyok

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Több fajtája van, de ez ilyen mélységben téged nem érint. Ha van pcie 16x csatoló a lapon akkor ilyen vga mehet bele.

Ami érdekes lehet a tápod teljesitménye és minősége, de ez is inkább csak akkor ha egy nagyobb teljesitményű videókártyáról beszélünk.

2012. jún. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi de szerintem egy cooler master 1200w elég egy jó VGA-ához de nem gáz ha egy gyengéb alaplapra rakom az MSI 650-est ??? az alaplap egy asusP5VD2-VM

itt a link > [link] megutdnád nekem akkor mondani hogy mit miljen vga-át bir el ez az alaplap??

2012. jún. 22. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:

A tápod nincs picit túlméretezve? 3x annyit ér mint az alaplap, cpu és memória együtt:-)


Bios frissitést igényelhet az új vga és az alaplapi videókártya tiltása is szükséges lehet, de utána mennyi fog.


Egyébként mi az az MSI650? Milyen kártya ez? Biztos hogy nincs értelme ebbe a gépbe egy bivalyerős kártyát rakni.

2012. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja megnéztem és 450-es bocsi msi450 de nincs túúlterhelve csak mert volt egy régebbi alaplapom és ahoz kellet venni egy erősebb tábon nameg amiatt is mert sok SSD meg HDD van a gépden és ezért is kell a sok energia úgyhogy az jó csak tönkre ment a régi alaplapom szóval most ezt használom amit előbb kilinkeltem és maxon megy minden mármint program szenpontyábol 4gb ddr ram-nek köszönhetően és még sokmásnak de csak mert kicsivel jobb grafikával meg akadozás nérkül szeretnék játszani !!!
2012. jún. 22. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!