Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért vannak zöld pontok a...

Szopcsecs kérdése:

Miért vannak zöld pontok a monitoron? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

most vettem egy másik videókártyát,és valami baja van.

ugyanis,amikor elindítok valami filmet,vagy játékot,megjelennek ezek a zöld pontok. miért van ez???


van illesztőprogi,és bár használt,de biztos embertöl vettem.



2012. jún. 12. 19:05
 1/6 A kérdező kommentje:
jah és 8600gt
2012. jún. 12. 19:08
 2/6 anonim válasza:
Ilyen velem is volt, hogy amikor filmet akartam elindítani akkor a windows media playernél ilyen zöld pontok jelentek meg! Azóta a VLC media playert használom és nekem nagyon bevált! A játékoknál is volt ilyen, de egy idő után abbahagyta! Türelemmel kell lenni, de ha úgy sem fog működni akkor érdemes szakembertől tanácsot kérni!
2012. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi,de én tök mindegy melyik lejátszón nézek valamit,akk is csinálja.


kérhetnék esetleg valami másfajta felvilágosítást??

2012. jún. 12. 19:22
 5/6 anonim válasza:
baj van a videokártyával. nálam is volt már ilyen. kicseréltettem a videokártyát és megoldódott a probléma. (igaz, hogy mikor kicserélték gyárilag hibásat adtak, így újabb 2 hét után jött meg a jó kártya)
2012. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csongi2000 válasza:
eg lefele az egyk baratomnak es nekem volt ije probleman 2 heten belul 2 Ati Radeon x1550 et egetem le
2014. nov. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!