Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Jó vásár lenne Fujifilm...

Jó vásár lenne Fujifilm Finepix s2950-et venni 40ezerért?

Figyelt kérdés
olvastam véleményt egyedül amiatt volt negatív hogy csak fekete színben kapható aki esetleg használ ilyet annak egyébb problémája?
2012. jún. 11. 20:44
 1/1 garancia válasza:

a fekete szín lenne a legkisebb probléma,

több véleményt is olvastam itt, ami szerint nem fókuszál rendesen és lassú, 10 éve fotózom digitális bridge géppel, vettem egy ilyet: a színek szépek a képek életlenek, elvittem a szervizbe, ahol nem láttak benne hibát...

most vitatkozhatok, mert a régi 8 megás Canonnak sokkal

élesebb képet tudtam csinálni

lebeszélek róla mindenkit... szerintem szériahibás...

mint említettem sokan panaszkodnak rá...

és egy gépnél az élesség a legfontosabb

idézetek:

1./

Az előkép állandóan szaggat, a kijelző nagyon kicsi felbontású. Az autófókusz szörnyen lassú, és legtöbbször teljesen mellé fókuszál. A stabilizátor az égvilágon semmit nem ér. Ha videó közben zoomolunk, a motor hangja elnyomja az összes többi hangot. Mindemellett a képminőség is gyenge

2./

Az automata fókusz néha pontatlan. Vaku gyenge és lassú a feltöltése.

3./

Az s2950nel mióta megvettem bajaim vannak. Ha nemzoomolok, a szélső rész gömbölyödik, mintha egy halszem lencse lenne rajta. Elmosódott, szinte ocsmány képeket csinál

4./

Az s2950nel mióta megvettem bajaim vannak. Ha nemzoomolok, a szélső rész gömbölyödik, mintha egy halszem lencse lenne rajta. Elmosódott, szinte ocsmány képeket csinál.


őszinte részvétem a vásárlóknak...

2012. szept. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!