Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Képrögzítő, mint pl: a fraps...

Képrögzítő, mint pl: a fraps tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
nekem win7en nem működik a fraps, mw3multinál használnám legtöbbször

#Fraps #MW3 #CoD 8 #call of duty8
2012. jún. 5. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne. Nekem működni működik, bírja is a gép, de szaggatott lesz a videó, legkisebb felbontáson is.
2012. jún. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 JerrySoul ***** válasza:

PlayClaw ;D

Kb ugyanaz mint fraps, de kevesebb szaggatás, könnyedebben megy, támogatja a több magos procikat, ezáltal is simábban vesz fel.

Egy dolog miatt váltottam vissza frapsra, egybe veszi az egész videót, egy fájlba, így egy órás videót átkonvertálni elég sok időbe telik.

Frapsnál 4gb fájlokra lehet vagdosni, így a konvertáló is jobban elvan (4 magos proci esetén négyesével), ha meg mást szeretnék csinálni egyszerűen nem adom hozzá a többi darabot.

2012. jún. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kösz, playclawnál meg tök sötét a képernyő nem csinál semmit :( pedig a gépem bőven birja a játékot
2012. jún. 6. 15:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem is csinált semmit a PlayClaw.
2012. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!