Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehet csökkentett módba...

Hogy lehet csökkentett módba csatlakozni az nethez?

Figyelt kérdés

Ez főleg bootolható vírusirtók futtatásakor jelentett problémát, mert sehogyan sem tudtam frissíteni.


Nem lehet valahol beállítani, hogy automatikusan csatlakozzon csökkentett módban is?


Előre is köszönöm!


2012. máj. 26. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Van olyan hogy "Csökkentett mód hálozattal".Úgy lépsz be és akkor van net.
2012. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 cipi8 ***** válasza:
De miért vagy csökkentettben? Mi a baj?
2012. máj. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát, néha nem árt, ha CD-ről indítom a gépet, és elkapok pár csúnyaságot. Az avast! nem fog meg mindent.
2012. máj. 27. 12:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor előbb F8 és aztán rakjam be a CD-t?
2012. máj. 27. 13:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Avastot használsz?!?!?

Hát akkor ne csodálkozz.Az avast egy gagyi szar nem ér semmit, én már többször megszívtam vele, egy csomó virust beengedett hogy tehettem újra a windows-t.Használj outpost-ot,comodot vagy kaspersky-t.Ha ezek közül választasz nem fogsz csalódni.

2012. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Úgy tudtam, hogy ez a legjobb ingyenes vírusirtó.


A Windows fájljaiba nem engedett egy vírust se, és a komolyabbakat eddig megfogta.


De talán a Dr.Web mellett megférnek.


Köszönöm szépen!

2012. máj. 28. 11:40
 7/7 A kérdező kommentje:

De szerintem a legjobb, ha csökkentett módba keresünk, mert úgy nem tudnak elbújni.


Akkor lehet úgy, hogy F8, "csökkentett mód hálózattal" és aztán bootolni?

2012. máj. 28. 11:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!