Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tintasugaras vagy a lézeres...

Tintasugaras vagy a lézeres nyomtató a jobb?

Figyelt kérdés

2012. máj. 22. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyik sem jobb. Mind más, mások az előnyeik/hátrányaik.


Egy adott feladatra lehet jobb ez vagy az (vagy akár egy mátrix), de úgy nagy általánosságban jobb nincs.


A kérdést úgy tedd fel, hogy megmondod, mire szeretnéd használni.

2012. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szöveges dokumentumok kinyomtatására , esetleg fényképekre
2012. máj. 22. 19:24
 3/5 anonim válasza:
a kérdés pontosabban az hogy milyen mennyiségben foksz nyomtatni pl szöveget és menyi pénzt szánsz a készülékre mivel egy lézeres ami képes fotót is nyomtatni 40 000 től kezdődik és cserepatron is kb ennyibe kerül de ezzel akár 2500 3000 oldalt is ki lehet nyomtatni de ha csak szövegre kell akkor már 15 ért is lehet kapni de az nem tud képet nyomtatni. a tintasugarast már 10 000 ért megkapod és a patron is kb ennyi bele és a képeket egy jó papírra szebben nyomtatja mivel magasabb a felbontása de jóval kevesebb oldal jön ki egy patroncsomagból átlagosan 200-300 kép ( ha a tintasugaras mellet döntesz próbálj meg színenként cserélhetőset venni mivel így csak a tényleg elfogyott színt kel cserélni. remélem segítettem ha van még kérdésed csak nyugodtan írjad
2012. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ha kifogy belőle vmelyik szín de nekem csak a feketére van szükségem lehet használni a gépet?
2012. máj. 22. 20:41
 5/5 anonim válasza:
ha jól tudom a mostani gépeket már nem lehet használni egyik patron nélkül sem de lehetnek kivételek. a legegyszerűbb ha veszel bele egy utángyártott színest és csak a fekete az eredeti mivel csa a patronon lévő elektronika a lényeg ha nem kell a festék
2012. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!