Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Négy éves Genius sztereó...

Négy éves Genius sztereó hangszóró esetén mit lehetne csinálni a jack dugóval? Ha.

Figyelt kérdés

szóval laptopom van, elöl van a jack dugalj, és a dugó a sok birizgálástól már nem érzékeli rendesen a gépet. (Nem tudom ennél jobban és helyesebben megfogalmazni.)

Az, hogy sokszor véletlen rátenyereltem, gondolom nem tett jót neki, viszont magának a hangszórónak semmi baja, csak a jack nem érintkezik rendesen. Mostanában forgatni kell, meg megtörni. Nincs pénzem új hangszóróra, hogyan javítsam meg? Nem vagyok elektrotechnikai zseni. Lehet hozzá új kábelt venni?


2012. máj. 13. 19:46
 1/2 anonim válasza:
~300 forintért tudsz új dugót venni hozzá pl. a MediaMarktban. A régi dugó levágod, az újat odaforrasztod a helyére, viszont ha nagyon nem értesz hozzá, akkor necces, mert három drótot kell beforrasztani, és nem mindegy, hogy melyiket hova forrasztod. Ha meg a laptopod jack-hüvelye ment szét, az nagy szívás, szerviz.
2012. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, a hangszóróé ment tönkre, mert fülhallgatóval jól működik.
2012. máj. 26. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!