Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy ipad? Hol...

Mennyibe kerül egy ipad? Hol lehet venni?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok , de nemsokára 14 leszek ebben a hónapban. Egy ilyen ipad táblagépet szeretnék. 2. osztály óta gyüjtöm a zsebpénzt de akkor persze nem nagy összeg volt 50-100 forint a jó jegyeimért. De mostmár 6.-ra összegyűlt 35 ezer forint és egy ilyen táblagépet szeretnék de anya is pótol az összegbe csak az a gond h nem tudom hol lehet venni és mennyiért. És hogy melyik a legjobb . Valaki akinek már volt ilyen táblagépe tudna segíteni ? Ha igen akkor előre is köszi !
2012. máj. 13. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:

pl. innen:

[link]


Itt van az ipad2 meg az új ipad. Baromi sokat kellene hozzápótolni.

2012. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Melyik a legjobb? A legújabb, 3. generációs, de abból a legolcsóbb 16 gigás wifis is 150000 ft (xms.hu)


Én a helyedben a vateráról vennék egy első generációst, pl. itt van egy, majd nézd meg mennyin ér véget, és kb. akörül lehet venni : [link]

2012. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Anyukádat azért ültesd le mielőtt közlöd vele az összeget. Ja és ha megveszed a suliba ne cipeld magaddal!
2012. máj. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi de nem ilyenre gondoltam , csak olyan egyszerűre ami olyan 50-60 ezer Ft körül van . Olyat nem tudsz ?


És Pocketbook iq-t honnan lehet venni ? Mennyiért?

2012. máj. 13. 17:23
 5/9 A kérdező kommentje:

2. válaszoló Nagyon köszi !

Csak az a baj h nem tudni h a vaterán aki feltette a hírdetést mennyire megbízható, kitudja megvesszük és akkor meg kiderül h nem jó. Vissza meg nem veszik. De az nagyon jó lenne amit be adott a link mert árban pont jó meg kinézetre is szép , a képről ítélve nem lehet rossz állapotban . Köszi mégegyszer!

2012. máj. 13. 17:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor meg nem iPadet keresel, hanem tabletet. Mondjuk valami Androidosat. Ajánlom a Vodafone Smart Tab-ot. 70-80k körül van a Vodafone webshopban.

iPadért bizony mélyen a zsebbe kell nyúlni, mivel az első generáció már elavult és csak használtan kapható, az újabbak meg drágák.

2012. máj. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyilván nem olyantól kell venni akinek egy értékelése sincs, ennek ez eladónak 138 is van, és 100%-os, tehát megbízhatónak tűnik. Azért ez az ár még emelkedhet egy kicsit, mire végetér az aukció.
2012. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ami 50-60 között van az már nem ipad. Hiába ugyanúgy táblagépek azok is, de mégse ipadok.

Concorde tab 7015, 7020

Wayteq xtab 70, xtab 100

Vodafone Smart Tab 7, 10

ezek azok amelyek ilyesmi árban vannak.

2012. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem wayteq xtab-70 tabletem van, szerintem nagyon megéri az árát. Bár elsősorban tanulásra/olvasásra vettem, a multimédiás területen is jól teljesít.

Érdemes ezt a tesztet végigolvasni

[link]


Most kb. 32-35 ezer forintba kerül.

2012. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!