Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Netbookot vagy tablet pc-t...

Netbookot vagy tablet pc-t vegyek és milyen márkájút?

Figyelt kérdés
A ballagásomra kb 40-50000 Ft-ot fogok kapni és nem tudom melyiket érdemesebb megvenni. Bár szerintem netboookot nem lehet ennyiért venni, de hátha többet kapok. Tabletet viszont ilyen árban vennék, mert az olcsóbb szerintem béna.
2012. máj. 12. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy mire használnád. Ha csak sokat viszed és csak netezésre kell, elég a tablet, ha szeretnél dokumentumot szerkeszteni, gépelni vagy bármi mást akkor netbook. Én személy szerint gyűjtenék még hozzá és vennék egy laptopot.
2012. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából csak neteznék vele, de ballagás után rögtön venném meg, mert utána már megyek nyaralni olyan helyre ahol el leszek zárva kábé mindentől,Tv-től meg ilyenektől és nem unatkoznék. Milyen márkájút vegyek?
2012. máj. 12. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!