Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mik a szempontok akusztikus...

Mik a szempontok akusztikus gitárerősítő vásárlásnál?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy elektor-akusztikus gitárt és szeretnék hozzá egy erősítőt, de látok a neten 50 euróért is meg 500-ért is. Nem igazán tudom , hogy a különbség köztük. Szal mire kell figyelni egy ilyen vásárlásnánál?

2012. máj. 1. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Linkeld be mindkettőt, és megmondom mi a különbség:D

Vannak kisebb, vannak nagyobb teljesítményűek, van amelyik csak erősít, de van amiben van egy csomó effekt is, van amelyik márkásabb, van amelyik inkább noname, igazából ezeken múlnak az árak. Mint egy kocsinál, van drága, olcsó, praktikus, márkás, és itt is te tudod, hogy milyet szeretnél. Gondold át mire kell, otthonra, gyakorolni, koncertre, és gondold át mennyi pénzed van rá, és hozd össze a kettőt :D

2012. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hi,


leginkább otthonra kellene, én általában csak magamnak játszom, néha haverommal összeülünk, de ennyi. Csak fasza lenne egy kis hangerő :-D

Az effektek nem igazán érdekelnek, inkább csak az hogy jól szóljon. Én alapból erre gondoltam: [link]

de aztán voltam egy üzletben ahol láttam egy számomra no name vmit 30 rugóért. ( [link] tulképp nem annyira az ára számít hanem az ár érték arány. szal csak azért mert fishman nem akarok 100 rugót kiadni, ha ugyanezt megvehetem másban 30-ért. de inkább adok érte 100 rugót ha ha megéri. Amúgy a gitáromban Fishman elektronika van.

Ha már így belemerültem, mi az hogy aktív mag passív elektronika?

Előre is kössz!

2012. máj. 2. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!