Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Canon PowerShot A460 Fényképez...

Canon PowerShot A460 Fényképezőnél miért világos nagyon a kép?

Figyelt kérdés

A fent említett digitális fényképezőnél szabadban valamiért annyira világos a kép hogy nem látni semmit belőle magyarul erős napfénynél csak nagy fehérség látható a kész képből viszont video módban pedig rendesen fölveszi a videót

mi lehet a baja?



2012. ápr. 29. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy fényképezel? Automata módban van vagy manuálison (vagy valamilyen előválasztáson), ahol esetleg hosszú záridő van beállítva vagy magas érzékenység?
2012. ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minden beállítást próbáltam már de sajnos mindegyiknél csak a nagy fehérség látszik. lakásban viszont teljesen jó képet csinál de szabadban használhatatlan
2012. ápr. 29. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig akkor is a beállítással van a gáz. Nem hagytad manuális üzemben? Programtárcsa a tetején hogy áll? Vagy a rosszabb hogy tönkrement a fény érzkelő, leejtetted és nem zár a blende.
2012. máj. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen én is a fénymérésre gyanakszom

Auto módban is ugyan az a helyzet és az ISO-n is hiába állítok valószínű hogy fényérzékelő vagy inkább zárszerkezet hiba lesz

mindegy amúgy sem mai darab :)

azért köszi :)

2012. máj. 1. 10:34
 5/6 anonim válasza:
Nekem ugyan ez a problémája és nekem nem zár be a blende. Viszont ha zoom van rajta akkor minden tökéletes. Nézd meg a lencsét és fotózd szembe magad vaku nélkül:)! Ha látod pislogni akkor fényérzékelő probléma valószínüleg. Nálam zoom nélül nem pislog zoomon igen. Max messzebről kell fotóznom!!
2012. máj. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Imre Lajos válasza:
Ha eladó a hibás gép engem érdekel !
2012. júl. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!