Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » IP telefonnal kapcsolatban...

IP telefonnal kapcsolatban sok-sok kérdésem van, segítenél? (+DIGI)

Figyelt kérdés

1. 25/1,5 Mbit/s internet elég hozzá?

2. Csipkebokor vessző?

3. Egy IP-telefonszám konkrétan hogy néz ki?

4. Hogyha veszek ATA adaptert, akkor a sima analóg telefonnal is működni fog?

5. Ha engem hívnak, az ugyanannyiba kerül nekik, mintha vezetékest hívnának?

+1 Látom, hogy van Digifon500 csomag, ami annyiból áll, hogy havi 500 Ft-ért vezetékes belföldi irányba 0 Ft-ért telefonálhatok. Ez most tényleg így van, vagy vannak rejtett költségek? És ha ilyen olcsó, hogyhogy nem mindenki ezt használja? Még attól tartok, hogy egy ideig menni fog ez, aztán törlik a Digifon500-at, mert odaírták hogy visszavonásig érvényes.


Úgyhogy most nem tudpm melyik éri meg jobban, az IP vagy a Digifon :/


2012. ápr. 25. 06:25
 1/3 anonim ***** válasza:

"1. 25/1,5 Mbit/s internet elég hozzá?

- Semmi sem kell hozzá. Ha megrendeled bekötik és működni fog.


2. Csipkebokor vessző?

- Pláne.


3. Egy IP-telefonszám konkrétan hogy néz ki?

- Sehogy sem néz ki. A vezetékes körzetszámnak megfelelő formátumú számot kapsz, senki sem fogja tudni hogy Digis szám. Pl.: 06-12/345-678


4. Hogyha veszek ATA adaptert, akkor a sima analóg telefonnal is működni fog?

- Sima analóg telefonvonalat kapsz. Nem működik digitális készülékkel.


5. Ha engem hívnak, az ugyanannyiba kerül nekik, mintha vezetékest hívnának?

- Megegyezik a bármely más vezetékes telefonszolgáltatásra jellemző tulajdonságokkal.


+1 Látom, hogy van Digifon500 csomag, ami annyiból áll, hogy havi 500 Ft-ért vezetékes belföldi irányba 0 Ft-ért telefonálhatok. Ez most tényleg így van, vagy vannak rejtett költségek? És ha ilyen olcsó, hogyhogy nem mindenki ezt használja? Még attól tartok, hogy egy ideig menni fog ez, aztán törlik a Digifon500-at, mert odaírták hogy visszavonásig érvényes.

- Ez most tényleg így van.


Úgyhogy most nem tudpm melyik éri meg jobban, az IP vagy a Digifon :/

- Ugyanarról beszélsz, ne fáraszd magad. Minket meg pláne. :)


Ja, nekem is ilyen van. 6 éve kb.

2012. ápr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nos a kettő azért nem ugyanaz. A Digifon ugyanúgy működik mint a sima telefon, nem kell semmit szerelni, ha meg pl. az ePhone-t akarom használni, akkor egyrészt kell internet, egy router, meg vagy IP telefon ami 20e-nél kezdődik vagy ATA adapter ami 10e-nél. Míg a Digifon annyiból áll, hogy befizetek 500-at és kész.
2012. ápr. 25. 13:39
 3/3 anonim ***** válasza:

1. kérdésem/észrevételem: Miért kérdezed ha te is tudod!

2. Nem nem mindehol lehet bekötni sajnos mert itt sincsen Sopron környékén ahol én lakom, hanem csak nagy városokba és vonzáskörzeteibe max. Sopronba sincs csak UPC de digi győrbe van de csak egy részén asszem! Mert ott emg a Vida van nagy részben! Szóval ez nem iylen egyszerű! Nem T hogy mindehol van! Bár inkább T ne volna! Ha itt lenne digi pláne az 1000-res net miatt havi asszem 7500 ( 100 valahány csati+1000-res net+telefon) szó nélkül átmennék a mosatnitól ha úgy lenne kötbérrel is ! :D Ennyit erről szerintem a Digi a legjobb (kábeles, műholdasba gagyi) és akinél van kábeles az tegye össze a 2 kezét és szerződjön velük! :D

2014. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!